WIELKA WYSTAWA PIŁKARSKA (zakończona)


(1 marca - 30 października 2012, Pałac Kultury i Nauki, Warszawa)

 

 

 

 

Ekspozycja powstała z myślą o fanach piłki nożnej, oraz tych, którzy wciąż mają przed sobą odkrycie fascynującego świata futbolu. Unikatowe koszulki i buty, pamiątkowe proporce, instalacje interaktywne oraz inne atrakcje czekały na wielbicieli piłki nożnej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

 

Ekspozycja powstała z myślą o fanach piłki nożnej, oraz tych, którzy wciąż mają przed sobą odkrycie fascynującego świata futbolu. Czynna od 1 marca 2012r. Wielka Wystawa Piłkarska była interesująca zarówno najmłodszych jak i tych starszych kibiców, a także ich rodziny.

 

Ekspozycja znajdowała się na 6. piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie i była otwarta do późnej jesieni.

 


Obecnie wystawa pod nowym tytułem "Świat Wielkiego Futbolu" i uzupełniona o nowe eksponaty znajduje się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Więcej informacji TUTAJ.


WIĘCEJ


 

 

FILMOWY PAŁAC (zakończona)


(sierpień 2005 – styczeń 2006, Pałac Kultury i Nauki, Warszawa)

 

Wystawa została otwarta w sierpniu 2005 roku na II i XXX piętrze Pałacu Kultury i Nauki, gdzie zostały zgromadzone liczne eksponaty, pamiątki i przedmioty związane z polską kinematografią

 

Zwiedzający mogli zobaczyć m.in.: szablę Tadeusza Łomnickiego z filmu „Pan Wołodyjowski”, pas Cześnika i suknię Podstoliny z „Zemsty”, miecze krzyżackie z „Krzyżaków” czy tron Nerona z „Quo Vadis”. Specjalną część ekspozycji stanowił plan zdjęciowy filmu.

 

 


 

 

OLIMPIJSKI PAŁAC (zakończona)


(maj - wrzesień 2004, Pałac Kultury i Nauki, Warszawa)

 

 

 

 

 

Wystawa została otwarta w maju 2004 roku w salach wystawowych oraz galerii multimedialnej na trzydziestym piętrze PKiN.

 

Wystawa związana była z XXVIII Igrzyskami Olimpijskimi w Atenach i poświęcona była Igrzyskom Olimpijskimi. Ukazywała historię igrzysk, tworzenie i laury mistrzostwa.

 


 

 

MUZYCZNY PAŁAC (zakończona)


(kwiecień - październik 2003, Pałac Kultury i Nauki, Warszawa)

 

 

 

 

Wystawa została otwarta w kwietniu 2003 roku w salach wystawowych oraz galerii multimedialnej na trzydziestym piętrze PKiN .

 

Wystawa poœwięcona była polskiej muzyce rozrywkowej. Stwarzała niepowtarzalną okazjązobaczenia pamiątek i eksponatów z dorobku znakomitych polskich artystów. Pokazane były m.in. nagrody muzyczne (statuetki, złote i platynowe płyty), instrumenty i kostiumy sceniczne ze zbiorów znanych muzyków oraz zabawne przedmioty związane z epizodami z życia gwiazd. 

 

 

 


 

 

 

PIŁKARSKI PAŁAC (zakończona)


(kwiecień - października 2002, Pałac Kultury i Nauki, Warszawa)

 

 

 

 

Wystawa była otwarta dla odwiedzających w dniach 18 kwietnia – 31 października 2002r. w salach wystawowych oraz galerii multimedialnej na trzydziestym a jej otwarcie uświetnił ówczesny prezydent FIFA - Pan Sepp Blatter

 

Ekspozycja związana była z udziałem reprezentacji Polski w Finałach Mistrzostw Świata Korea/Japonia 2002 i poświęcona była futbolowi. Stwarzała niepowtarzalną okazją zobaczenia bezcennych eksponatów – ponad 100 koszulek piłkarskich, w większości z autografami. 

 

 


KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH