GALLO - W GRONIE PRZYJACIÓŁ


(3 paźdzernika 2008, Restauracja AleGloria, Warszawa)


(10 paźdzernika 2009, Restauracja AleGloria, Warszawa)

 

 

Agencja STX JAMBOREE byłą odpowiedzialna za organizację dwóch imprez dla klientów firmy Gallo Vineyards w latach 2008 i 2009. Wydarzenia odbyły się w warszawskiej restaurtacji AleGloria.

 

Do zadań agencji należała komplektowa ogranizacja wydarzenia od wynajmu obiektu, przez zapewnienie cateringu, zapewnienie atrakcji muzycznej, nagłośnienia, oświetlenia etc. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

KONCERT ZESPOŁU OH LAURA

 

(7 paźdzernika 2007, Studio im. Agnieszki Osieckiej, Warszawa) 

 

(10 paźdzernika 2007, Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny, Warszawa)


koncert w ramach cyklu imprez promujących kompilacje "Sygnowano Fabryka Trzciny"

 

 

 

7 października o godz. 20.00 w Studiu Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce wystąpił zespół określany jako największe skandynawskie, muzyczne odkrycie ostatnich lat -Oh Laura. Szwedzka grupa, na której czele stoi właścicielka zjawiskowego głosu - Frida Öhrn, przyjechała do Polski po raz pierwszy na zaproszenie marki SAAB.


Trzy dni później, 10 października grupa Oh Laura wystąpiła również w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny. Koncert odbył się w ramach imprezy promującej serię płyt Sygnowano Fabryka Trzciny. Sponsorem wydarzenia był producent wina Carlo Rossi a partnerem producent samochodów marki SAAB


Zespół Oh Laura zyskał ogromny, międzynarodowy rozgłos dzięki nagraniu Release Me, który wykorzystany został w reklamie samochodu marki SAAB. Nagła, z dnia na dzień rosnąca w całej Europie popularność zespołu była niemal przytłaczająca. Publiczność oszalała na punkcie piątki muzyków i ich magicznych, traktujących o miłości, utworów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

IMPREZY PROMUJĄCE KOMPILACJE

"SYGNOWANO FABRYKA TRZCINY"


(2006-2011, Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny)

 

 

Jedną z zrealizowanych przez STX JAMBOREE kampanii opartych na elementach marketingu muzycznego, wraz z obsługą PR, jest trwający 5 lat (2007-2011) projekt realizowany z producentem wina Carlo Rossi. Współpraca naszej agencji z klientem zaowocowała zdobyciem przez tę markę pozycji lidera na rynku wina w Polsce.

 

Kampania reklamowa i działania STX JAMBOREE objęły takie elementy jak sponsorowanie imprez promujących albumy „Sygnowano Fabryka Trzciny” (wraz z obsługą PR marki Carlo Rossi)

 

WIĘCEJ ...


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IN ENGLISH