BIAŁYSTOK POZYTYWNE WIBRACJE FESTIVAL 

(3 EDYCJE - 2010, 2011, 2012)


 

 

Białystok Pozytywne Wibracje Festival inspirowany jest kultową kompilacją muzyczną Pozytywne Wibracje, uznaną za jedną z najciekawszych serii płytowych wydawanych w Polsce. 


Dotychczas na zjawiskowym dziedzińcu Pałacu Branickich odbyły się trzy edycje wydarzenia na którym zagrały czołowie polskie i światowe gwiazdy muzyki funk, soul i r&b w tym m.in. Angie Stone, Seal, Raphael Saadiq, The Brand New Heavies, Incognito, De Phazz, Gabin i wiele innych. Na festiwalu corocznie gości kilkanascie tysięcy fanów pozytywnie wybirującej muzyki w tym wielu gości VIP. 


Każda edycja wydarzenia wspierana jest ogólnopolską kampanią promocyjną w mediach. 


WIĘCEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

PKO BP LONDON LIVE 

(2008)Pierwszy tak duży festiwal polskiej muzyki rozrywkowej za granicą odbył się 7 września 2008 roku w legendarnej Wembley Arena w Londynie. Osiem godzinnych koncertów zgromadziło kilkanaście tysięcy osób i wypełniło legendarną salę do ostatniego miejsca. Podczas imprezy na głównej scenie wystąpiły największe polskie gwiazdy - m.in. Bajm, Lady Pank, Kayah, Doda, Monika Brodka, Wilki, Bracia i Natalia Kukulska. Imprezę poprowadzili Monika Richardson i Tomasz Kammel. Gośćmi specjalnymi na scenie byli Kayah, Rafał Bryndal oraz Jan Tomaszewski.

 

Obszerne fragmenty festiwalu PKO BP London Live zobaczyli również widzowie TVP2, która przeprowadziła kilka relacji ze studia festiwalowego w ciągu dnia oraz transmisję na żywo wieczornej części imprezy.

 

WIĘCEJ

 

 

 


 

 

 

JAZZ JAMBOREE

(EDYCJE - 1995-2000, 2006-2007) 


 

 

 

Agencja STX JAMBOREE była odpowiedzialna za przygotowanie ośmiuedycji tego najstarszego jazzowego festiwalu w Europie z udziałem ok. stu największych artystów jazzowych świata (transmisje w TVP) w tym m.in. Ray'a Charles'a, Diany Krall, The Count Basie OrchestraDee Dee Bridgewater, Dr. John, Joe Henderson, Joe Lovano, The Manhattan Transfer i wielu innych.


Od roku 1995 do roku 2000, Paweł Kwiatkowski był Dyrektorem Generalnym wydarzenia. 

 

WIĘCEJ

 

 


 

 

FESTIWAL KULTURY ŻYDOWSKIEJ W PARYŻU

(2004) 

 

 

 

W ramach Sezonu Polskiego we Francji którego pomysłodawcą jest Instytut Adama Mickiewicza, zorganizowaliśmy w lipcu tego roku w żydowskiej dzielnicy Paryża, Marais, dwudniowy Festiwal Kultury Żydowskiej.


Program festiwalu obejmował: 

 

Dwa koncerty Kantorów : Benzion Miller, Mosche Haschel, Daniel Gildar i Hazzan Alberto Mizrahi wraz z Chórem Jerozolimskim w Synagogue sur la rue Notre Dame de Nazareth. Koncerty zespołów grających muzykę żydowską z polski: Cracow Klezmer Band, Jasha Lieberman Trio, Transkapela, Max Klezmer Band i Samech Trio. Oraz występy dwóch zespołów francuskich: Zakarya i Les Yeux Noirs.  

 

WIĘCEJ

 

 

 

 


KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH