SERIE PŁYTOWE STX RECORDS (GRUPA STX JAMBOREE)

 

 Pozytywne Wibracje

 


 

 

 

    

Pozytywne Wibracje to jedna z  najciekawszych serii płytowych wydawanych w Centralnej i Wschodniej Europie od 1997 roku. Bezapelacyjnie najbardziej prestiżowa seria kompilacji płytowych na polskim rynku. Uznana marka oraz nowe modne energiczne brzmienia połączone z kultowymi przebojami są niepodważalnymi atutami tej serii. Każde nowe wydanie jest entuzjastycznie przyjmowane przez media, krytyków i fanów serii.

 

Dotychczas ukazało się jedenaście części kompilacji a także wydania specjalne: Dance, Live, Classics oraz The Anthology (vol. 1-5). Wydane zostały także dwie płyty nieprzeznaczone do sprzedaży - z okazji 200 wydania tygodnika Gala oraz dla marki Unimil. 

 

WIĘCEJ ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Pieprz i Wanilia 

 

 

 

 

Pieprz i Wanilia to smakowita muzyczna podróż w czasie i przestrzeni od klasycznego soulu do nowoczesnych brzmień nu jazz i chill out od Ameryki Południowej i Północnej, poprzez Afrykę i Europę, aż do dalekiej Azji 

 

Dotychczas ukazało się pięć części kompilacji. 

 

WIĘCEJ ...

 


 

Sygnowano Fabryka Trzciny 


 

 

Na płytach z serii Sygnowano Fabryka Trzciny znalazły się utwory artystów, którzy w ciągu ostatnich lat wystąpili na scenie wielokrotnie nagradzanego, słynnego już w całej Polsce, warszawskiego Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny. Starannie wyselekcjonowany repertuar muzyczny "Sygnowano Fabryka Trzciny" to międzynarodowa mieszanka dźwięków nowych, modnych, awangardowych, ale jednocześnie przystępnych, zawierających polskie akcenty.

 

Dotychczas ukazało się pięć części kompilacji. 

 

WIĘCEJ ...

 


 

Pinacolada

 

 

 

Pinacolada to kompilacja, która kojarzy się (choć nie musi) ze znaną warszawską stacją radiową - Radio PiN oraz nadawaną w niej w latach 2004-2012 audycją Staszka Trzcińskiego pt. "Pinacolada". Na płytach dominuje smooth jazz, chill out i classic soul. Kompilacje Pinacolada przyrządzili  Emil Marat, Marcin Sobesto (dyrektor muzyczny Radia PiN 102 FM) oraz Staszek Trzciński. 

 

Dotychczas ukazało się sześć części kompilacji.

 

WIĘCEJ ...

 

 


 

 

Global Chillout


 

Global Chillout to ekskluzywnie wydana w digipacku kompilacja klimatycznych, pachnących orientem nagrań z chilloutową muzyką świata, zapoczątkowująca całą serię przygotowywaną wspólnie z Stanisławem Trzcińskim i STX Records. Zupełnie inna odsłona muzyki chillout w orientalnej szacie jest nową przygodą w świecie nastrojów. Czas na zapachy kadzidła i dźwięki w wykonaniu Natachy Atlas, Banco De Gaia. Claude'a Challe, Coldcut, Marizy, Gabin, Cantomy, Tricky, I Monster, Neru, Govindy oraz Oumou Sangare! To ponad 76 minut nastrojowego relaksu!

 

Na rynku ukazała się jedna część kompilacji. 

 

WIĘCEJ ...

 


 

 

After Hours


 

 

After Hours to mieszanka najlepszych, starannie wyselekcjonowanych, energetycznych rytmów Funk oraz łagodnych, kojących brzmień z  audycji znanej z Radia PiN. Na dwupłytowym albumie znaleźli się  m.in. Hooverphonic, Bebel Gilberto, Koop, US3, Mystic Diversion, Arrested Development, KC & The Sunshine Band, Jose Gonzalez, Nighthawks.

Repertuar na płytę, oprócz autora programu Michaela Moritza dobierali, tworzący również muzyczną serię Pinacolada: Emil Marat, Marcin Sobesto oraz Stanisław Trzciński.

 

Na rynku ukazała się jedna część kompilacji. 

 

WIĘCEJ ...

KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH