SERIA PŁYT PINACOLADA

 

 

W połowie maja 2009 roku do rąk ciągle powiększającego się grona fanów Pinacolady i Radia PiN trafiła najnowsza, szósta odsłona tej serii. Zdaniem wszystkich zaangażowanych w ten projekt osób, muzycznie to jedna z najlepszych i najmocniejszych pozycji roku na rynku.

 

WIĘCEJ ...

 


Piąte wydanie naszego firmowego koktajlu było szczególne - towarzyszyło piątym urodzinom Radia PiN. Wiele się przez te lata nauczyliśmy, mieliśmy wielką przyjemność razem odkrywać wyjątkowe brzmienia, słuchaliśmy tego, co dzieje się wokół, ale staraliśmy się iść własną drogą. 

 

WIĘCEJ ...

 


Do trzech razy sztuka. A potem też sztuka. Po raz czwarty - tak zapowiadał kolejną, czwartą edycję tego muzycznego koktajlu Emil Marat, dyrektor Programowy warszawskiego Radia PiN 102 FM. - Jesteśmy przekonani, że nie znudzi się Państwu konsekwentne poszukiwanie wspólnego mianownika dla nieśmiertelnej muzyki z przeszłości i nowszych brzmień. 

 

WIĘCEJ ...

 


Trzecia edycja Pinacolady jest nieco bardziej szalona, odważniejsza, bardziej wyrazista w smaku. Ekscytuje nas poszukiwanie tego, co łączy klasykę z nowościami, nowe brzmienia z lekką patyną minionego mówił Emil Marat, szef programowy Radia PiN 102 FM. 

 

WIĘCEJ ...

Na podwójnym albumie Pinacolada vol. 2 dominuje jak zawsze smooth jazz, chill out i classic soul. Są klasyki w stylu Al Jarreau, Jamesa Browna, czy Niny Simone. Są też nowocześniejsze utwory, które zwykło się określać mianem "nowych brzmień": Nicola Conte czy Variety Lab.

 

WIĘCEJ ...

Dwupłytowy album po prostu miło wziąć do ręki, jeszcze milej włączyć odtwarzacz, bez względu na to gdzie, czy w samochodzie, czy podczas przyjęcia: klimat Pinacolady, wieczornej fali zachodzącego słońca pochłonie nas na pewno. Pinacoladę przyrządzili Staszek Trzciński, twórca i producent Pozytywnych Wibracji, oraz twórcy Radia PiN - dyrektor programowy Emil Marat i dyrektor muzyczny Marcin Sobesto. 

 

WIĘCEJ ...

 


KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH