TOYOTA-SYGNITY WORLD CUP 2008


(15-16 marca, Torwar, Warszawa)

 

 

Agencja STX JAMBOREE już po raz drugi odpowiedzialna była za realizację programu artystyczno - rozrywkowego zawodów jeździeckich w randze Finału Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej: Toyota - Sygnity World Cup. Agencja przygotowała i zrealizowała również kampanię marketingową i public relations wydarzenia.

 

Przez trzy dni trwania zawodów Toyota - Sygnity World Cup, wypełniona po brzegi warszawska Hala Torwar tętniła życiem. Miłośnicy jeździectwa, zawodnicy, trenerzy, sędziwie, dziennikarze, przedstawiciele firm i instytucji, współorganizujących imprezę - w sumie blisko 16 500 osób z uwagą śledziło kolejne konkursy sportowe i towarzyszący im program artystyczny.

 

WIĘCEJ ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

SYGNITY TOYOTA WORLD CUP 2007


(22-25 marca, Torwar, Warszawa)


 

 

W dniach 22-25 marca bieżącego roku Agencja STX JAMBOREE zorganizowała, odbywające się na warszawskim Torwarze zawody jeździeckie Sygnity Toyota World Cup. STX JAMBOREE odpowiedzialna była za kreację i produkcję programu artystycznego, towarzyszącego konkursom sportowym, a także pełną obsługę marketingową i PR-ową wydarzenia. 

 

WIĘCEJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

NEXTIRA ONE - CO DRIVE


(23 września 2005)


 

 

Wyjazd integracyjny dla pracowników, przejazdy samochodem rajdowym Subaru Impreza WRX STI na odcinku specjalnym, z czołowym polskim kierowcą rajdowym – Marcinem Turskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

J&S CUP 2003/2004


 

 

Przez dwa lata nasza Agencja współpracowała przy organizacji Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Kobiet „J&S CUP 2003” i „J&S CUP 2004”. Nasze zadanie polegało między innymi na opracowaniu i nadzorowaniu komputerowego systemu sprzedaży biletów z wykorzystaniem Internetu oraz organizacji i koordynacji sprzedaży na terenie całego kraju. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

44 RAJD BARBÓRKI


(2006, Warszawa)

 

Marcin Turski z pilotem Tadeuszem Burkackim uzyskali bardzo dobry – szósty czas w Kryterium Asów na ulicy Karowej, zajmując jednocześnie miejsce w pierwszej dziesiątce Rajdu Barbórka. 

 

Agencja STX JAMBOREE była jednym ze sponsorów teamu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

LEXUS, PUCHAR SUKCESU


(2002, Międzyzdroje)

 

Turniej golfowy z udziałem przedstawicieli różnych środowisk: sztuki, rozrywki, biznesu i sportu - m.in. Mateusz Kusznierewicz, Krzysztof Materna, Wiktor Zborowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

RAJDOWE MISTRZOSTWA POLSKI  


 

 

- oprawa artystyczna Eliminacji Mistrzostw
- organizacja Odcinków Specjalnych wokół Pałacu Kultury i Nauki
- oferta różnych form reklamy i promocji w miejscu wydarzenia

KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH