SERIA PŁYT PIEPRZ I WANILIA

 

 

 

Na dwóch płytach kompilacji Pieprz i Wanilia vol. 5 oprócz utworów w pełni egzotycznych znajdują się również takie wielkie przeboje jak: Papa Was a Rolling Stone, Smells Like Teen Spirit, Strawberry Fields Forever, La Bamba, If I Ever Loose My Faith In You czy It's a Man`s World w zaskakujących aranżacjach.

 

WIĘCEJ ...

 

Pieprz i Wanilia vol. 4 to świeże, modne i nie odkryte dotąd etniczne brzmienia zaprezentowane w nietuzinkowych remiksach najlepszych współczesnych producentów. Miłośnicy egzotycznych rytmów znajdą na płycie mnóstwo ciekawych tematów - hinduskie, brazylijskie, afrykańskie a nawet peruwiańskie brzmienia zabiorą słuchaczy w daleką, muzyczną podróż.

 

WIĘCEJ ...

 


 

Pieprz i Wanilia vol. 3 to dalszy ciąg smakowitej, muzycznej podróży w czasie i przestrzeni. Dźwięki zawarte na płycie zabiorą słuchaczy w daleką podróż, począwszy od Ameryki Południowej i Północnej, poprzez Afrykę i Europę, aż do dalekiej Azji; od klasycznego soulu do nowoczesnych brzmień nu jazzu i chill outu.

 

WIĘCEJ ... 

Pieprz i Wanilia vol. 2. Tak jak i okładka albumów - zawartość tym razem jest bardziej ognista i energetyczna. Proponujemy więcej utworów hinduskich oraz hiszpańskich, poza tym tradycyjnie elementy południowo i północno amerykańskie i arabskie znajdują się w przewadze.

 

WIĘCEJ ...


 

Pieprz i Wanilia vol. 1. Chodziło o to, żeby stworzyć płytę ciekawą, nową, intrygującą, poszerzającą horyzonty, różniącą się od innych składanek na rynku. o własnym obliczu i smaku. Tak samo magnetyczną, tak samo mocną repertuarowo, tak samo pełną energii, wibracji jak te najlepsze. Ale także tak samo zaskakującą. Punktem wyjścia były podróże w czasie i przestrzeni.

 

WIĘCEJ ...

 


   

KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH