20 lat firmy WARBUD 

produkcja eventu agencja STX JAMBOREE 27.11.2012

Teatr Wielki Opera Narodowa

 

 

 

Blisko rok trwały przygotowania do jubileuszowego projektu, w którym wzięło udział ponad 1700 gości firmy WARBUD.

Część oficjalna uroczystości - Gala Oscarów WARBUD’u - odbyła się w Sali Moniuszki, jednej z największych scen teatralnych w Europie. Oscary rozdawane są co pięć lat – nagradzani są kierownicy budów w czterech kategoriach:


- budownictwo specjalistyczne,

- budownictwo mieszkaniowe

- budownictwo o wartości kontraktu do 50 mln.

- budownictwo o wartości kontraktu powyżej 50 mln.


W każdej kategorii nominowane są trzy budowy i wybierany jeden zwycięski projekt.


Przygotowania trwały wiele miesięcy ponieważ forma gali była bardzo nowoczesna. Na temat każdej z budów przygotowano krótki filmik pokazujący w sposób specjalistyczny samą budowę oraz luźniej i z humorem jej „duszę”, czyli ludzi, którzy przy niej pracowali. Przygotowano również mappingi zwycięskich budowli.


Uwieńczeniem gali było ogłoszenie wyników plebiscytu na budowę dwudziestolecia, na którą głosowali pracownicy WARBUD. Zwyciężyła oczyszczalnia ścieków Czajka, budowa przełomowa technologicznie. Jej otwarcie zaplanowano na grudzień 2012.


Wieczór uświetniły występy artystyczne. Teatr Muzyczny z Gdyni wykonał najlepsze utwory z najsłynniejszych musicali świata. Wystąpiła również Justyna Bacz z kwartetem, specjalizująca się w piosence francuskiej. Gwiazdą wieczoru był Ryszard Rynkowski symfonicznie w akompaniamencie orkiestry Teatru Muzycznego w Gdyni.


Galę poprowadzili Grażyna Torbicka i Maciej Stuhr.


Po części oficjalnej odbył się bankiet we foyer teatru przygotowany przez Tamkę 43. W Salach Redutowych przygotowano dancing. Zagrali Wojciech Karolak Band oraz Cpt. Sparky.

 

Zobacz galerię zdjęć!

KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH