2012-07-12: Wspieramy białostockie Hospicjum dla Dzieci

    Białystok Pozytywne Wibracje Festival po raz kolejny podjęło współpracę z fundacją „Pomóż Im” na rzecz chorych dzieci.

 

    Rok temu podczas festiwalu wolontariusze fundacji kwestowali na rzecz białostockiego Hospicjum i zebrali pokaźną kwotę. W tym roku przygotowano dodatkowe akcje specjalne – między innymi aukcję płyty „Pozytywne Wibracje 11” z podpisem Seal’a, który grał na festiwalu w roku ubiegłym. Płyta zostanie wylicytowana na aukcji internetowej a dochód ze sprzedaży przeznaczony ponownie na pomoc chorym dzieciom w Hospicjum. Białystok Pozytywne Wibracje Festival to nie tylko pozytywnie wibrujące muzyczne wydarzenie, lecz wydarzenie o pozytywnym przekazie – pomóż im!

     Po raz drugi organizatorzy Białystok Pozytywne Wibracje Festival podjęli współpracę z fundacją „Pomóż Im” na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci. W tym roku formuła została rozszerzona o dodatkowe akcje specjalne – poza kwestowaniem podczas obydwu dni festiwalu 20 i 21 lipca, zostanie przeprowadzona aukcja płyty „Pozytywne Wibracje vol.11”. Płyta z podpisem Seal’a, gwiazdy zeszłorocznego festiwalu, zostanie wystawiona na sprzedaż na aukcji internetowej. Dochód z jej sprzedaży zostanie w całości przekazany na potrzeby Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.
    Fundacja „Pomóż Im” istnieje już 18 lat a w zakres jej działalności wchodzi tworzenie i rozwój warunków wszechstronnego leczenia i rehabilitacji chorych dzieci, udzielanie pomocy rodzinom dzieci, nieodpłatna pomoc i wspieranie dzieci, młodzieży i młodych dorosłych oraz ich rodzin, wspieranie rozwoju kulturalnego chorych dzieci i ich rodzin oraz ich integracja społeczna. Fundacja pomogła już kilkuset dzieciom. Opiekuje się małymi pacjentami Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, którzy pochodzą z całego województwa podlaskiego. Dba o to, by dzieci i ich rodzice w szpitalu czuli się jak najlepiej. Główną działalnością Fundacji jest prowadzenie Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Pod opieką fundacji znajduje się obecnie 26 dzieci, przez całą dobę, 365 dni w roku.
     Organizatorzy festiwalu wspierają działania fundacji udostępniając jej festiwalową scenę oraz telebimy.


    Szczegółowe informacje na temat działalnosci Fundacji można znaleźć na www.pomozim.bialystok.pl.


    Aukcja internetowa, na której można kupić płytę i pomóc chorym dzieciom znajduje się tu.INDEX AKTUALNOŚCI

Bądźmy w kontakcie! Jesteśmy
do Państwa dyspozycji od
poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 18:00.

(4822) 203 64 43

info@stx-jamboree.com